У Києві протестували проти відкриття KFC у Будинку профспілок. Активісти повідомили про затримання

У Києві ввечері 21 листопада затримали людей, які прийшли на акцію проти відкриття фастфуду KFC у приміщенні Будинку профспілок. Про це повідомив у Facebook волонтер Роман Сініцин.

«Беркут» з Нацгвардією пакує людей на Майдані», – написав він.

О. Беркут з НГ пакує людей на Майдані.

Опубліковано Roman Sinicyn Середа, 21 листопада 2018 р.

Пізніше додав: «Газ, кийки, пакують. Майдан зараз».

Газ, дубінки, пакують.Майдан зараз

Опубліковано Roman Sinicyn Середа, 21 листопада 2018 р.

Праворадикальний рух «C14» у Facebook повідомив, що затримали їхніх активістів.

«Щойно поліція затримала приблизно сімох активістів. Била активістів, народних депутатів та журналістів. Затриманих повезли на Герцана, 9», – ідеться в повідомленні.

https://www.facebook.com/c14.news.reserve/posts/299139320936856

На знімках, розміщених на сторінці «С14» у Facebook, видно, що на стінах закладу з’явилися написи «Тут померли люди», «Де ваша гідність?». Також туди принесли шини.

https://www.facebook.com/c14.news.reserve/posts/299113467606108

Журналіст Родіон Шовкошитний повідомив, що KFC у Будинку профспілок відкрили 21 листопада.

«Сьогодні відкрилися там. Тихенько, як злодюжки. Навіть на сайті не позначили ще на мапі. П’ять років тому почалися події, через які правоохоронці підпалили будинок профспілок за три місяці. У результаті цього згоріли люди. Точної кількості я не знаю. 20 лютого він ще тлів, я там швендяв і один обгорілий труп бачив сам. Цікаво, якась акція зі знижками чи бонусами буде на 18 лютого? Кентукійські смажені курчата в Будинку профспілок до першого ювілею Майдану», – написав він.

Хто хоче смажених курчат? В будинку профспілок можна поїсти. Сьогодні відкрились там. Тихенько, як злодюжки. Навіть на…

Опубліковано Rodion Shovkoshytnyi Середа, 21 листопада 2018 р.

21 листопада 2013 року в Києві через відмову уряду підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом розпочався мітинг на Майдані, який переріс у масові протести по всій країні. Протестувальникам протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (тітушки).

За словами президента України Петра Порошенка, унаслідок трагічних подій 18–20 лютого 2014 року загинуло 107 осіб.

Закінчився Євромайдан наприкінці лютого 2014 року втечею тодішнього президента України Віктора Януковича в Росію.

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Його було засновано у 2014 році на честь початку двох революцій – Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (20132014 роки).

Столичний Будинок профспілок згорів у ніч на 19 лютого 2014 року під час масових акцій протесту в Києві. Будівлю, яку активісти використовували як штаб опору, штурмував спецпідрозділ СБУ «Альфа». За даними Генпрокуратури України, майданівці, захищаючись, застосовували пляшки з пальною сумішшю, через що сталося загоряння. Загинуло двоє людей.

Оновлений фасад відкрили 30 травня 2018 року.