Кабельний оператор «Основа» відреагував на критику від абонента

Кабельний оператор ОСНОВА™ діє виключно в інтересах абонентів, дотримуючись діючих норм законодавства та регламенту компанії.

Дійсно, на сьогоднішній день, трапляються випадки, коли маршрутизатор абонента (незалежно від моделі та виробника) взаємодіє з комутаторами мережі інтернет-провайдера та може здійснювати негативний вплив на загальний трафік мережі відповідного сегменту.

Також, існують випадки, коли користувачі мережі навмисно намагаються заподіяти шкоду, зокрема шляхом розповсюдження комп`ютерних вірусів, СПАМу і таке інше.

В даному випадку обладнання абонента порушувало роботу в сегменті мережі та заважало в повному обсязі отримувати послугу собі та іншим абонентам. Такого висновку дійшли спеціалісти компанії після вимушеного тимчасового вимкнення абонента від мережі.

Стосовно перерахунку абонентної плати, слід зазначити, що ОСНОВА™ не порушує вимог регламенту надання телекомунікаційних послуг та норм чинного законодавства.

Користуючись нагодою, кожному абонентові послуги Інтернет рекомендуємо!

Оновлювати «прошивку» свого обладнання задля запобігань можливого погіршення швидкості доступу до сайтів та убезпечення Ваших особистих даних. Будь-яке програмне забезпечення має оновлюватись, бо це в першу чергу Ваша безпека!

З повагою, кабельний оператор ОСНОВА™