Чернігівські театрали вражали сумського глядача (Фото)

Чергова зустріч із сумськими шанувальниками театру запам’ятається шевченківцям гарячим прийомом на початку вистави та бурхливими оваціями захоплених глядачів після її завершення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Померла акторка Чернігівського драмтеатру, заслужена артистка України Марія Бебешко

І не дивно, адже чернігівці представляли новаційну виставу «Вій. Докудрама» Наталі Ворожбит, поставлену режисером, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, що в 2018 році стала лауреатом Премії імені Леся Курбаса та переможцем у номінації «За найкращу драматичну виставу» Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА».

Після неперевершеного показу на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в березні та урочистого вручення в листопаді 2018 року Національної театральної Премії Першого Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» вистава вирушила подорожувати театральними підмостками кращих українських театрів. Талановитій грі чернігівських артистів гаряче аплодували глядачі Харкова і Полтави, Києва і Херсона, Дніпра і Одеси…

А в листопаді цього року творчий склад Чернігівського театру мав можливість презентувати сумчанам цей креативний мистецький проект. І шевченківці виправдали очікування сумських глядачів, які були вражені захоплюючим сценічним дійством, створеним завдяки органічному поєднанню оригінальних режисерських рішень, сучасних засобів театрального втілення з натхненою високопрофесійною грою акторського ансамблю.

Публіка віддячила акторам за неймовірно яскраві емоції бурхливими і тривалими оплесками та запрошенням на наступні гастрольні вистави Чернігівського театру.

Раїса Міненко, 

<

p style=»text-align: right»>керівник літературно-драматургічної частини театру