Кислиця – росіянам: Ви поставили за мету "вирішити питання України" так само, як Гітлер вирішував "єврейське питання"

Він назвав «жахливими» кадри зі звільнених від російських окупантів населених пунктів Київської області, продемонстровані на Радбезі ООН, і звернувся до присутніх, зокрема до представника РФ Василя Небензі.

«Як так, що росіяни опустилися до жорстокості нацистів? Коли ви почали діставати задоволення від вчинення дій, як у нацистів? Від убивства мирних жителів, від спроб позбавити іншу країну міжнародно визнаних кордонів? Ви собі поставили за мету нарешті «вирішити питання України» так само, як [Адольф] Гітлер намагався вирішити єврейське питання», – сказав Кислиця.

За його словами, «Росія перетворилася на нацистський концтабір».

«Ви, по суті, принесли в нашу країну страждання, руйнування, біль і смерть. Я жахаюся вашою цинічною та відвертою брехнею, що ви не б’єте по цивільних мішенях, і саме тому ви нібито «рухаєтеся так повільно» (про це перед виступом Кислиці говорив Небензя. – «ГОРДОН»). Ви б’єте по цивільних цілях і ви вбиваєте цивільних», – наголосив український дипломат.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюють)

Контекст:

Засідання Ради Безпеки ООН скликала Великобританія, яка головує у Радбезі. Тема засідання – масові вбивства російськими окупантами мирних жителів у Київській області.

На 4 квітня скликати засідання Радбезу ООН намагалася Росія під приводом нібито «злочинних провокацій українських військових та радикалів» у Бучі. Британія відповіла відмовою на запит РФ.

Президент Росії Володимир Путін оголосив війну Україні вранці 24 лютого, заявивши, що це «спецоперація», мета якої «демілітаризація та денацифікація України».