Петрулевич про Залужного: У потрібний час нам Боженька дав потрібних людей

«Треба віддати належне, що Боженька дав нам такого головнокомандувача. Усе-таки в потрібний час Боженька дає потрібних людей», – сказав Петрулевич.

Він нагадав, що попередній головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак конфліктував із тодішнім міністром оборони Андрієм Тараном і навіть судився з ним.

«Було стільки лайна… Замість того, щоб [працювати]. А тут з’явилася людина, яку справді армія любить, тероборона любить. Його всі люблять! Чому? Тому що пацан виявися з яйцями», – сказав Петрулевич.

Мова про Залужного почалася під час обговорення виходу російських окупантів із північних областей України та навколишнього Києва. Петрулевич сказав, що багато хто пропонував дозволити російським військам спокійно відступити на територію Білорусі.

«Залужному подяка за те, як він проводив батальйонно-тактичні групи назад до Білорусі. Він же гарно їх проводжав! Він бив їх так, що вони із задоволенням тікали звідси. Він навздогін спалив стільки техніки та особового складу! Вони догребли туди догребли! і те, що залишилося, назад [перекинули] сюди в котел [на Донбас]», сказав Петрулевич.

Він похвалив рішення керівництва російської армії перекинути сили з півночі України на схід практично без перепідготовки та відпочинку.

«Молодці! Уявіть, це люди, яких у колоні довбали-довбали, наші наздоганяли їх і добре провели. Тому ми їх маємо провести ще далі, в останню путь», сказав Петрулевич.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

ВІДЕО Контекст:

Президент України Володимир Зеленський призначив Залужного головнокомандувачем ЗСУ у липні 2021 року. До цього призначення він був командувачем оперативно-тактичного угрупування «Північ».

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Залужний заявив, що бачить своєю метою перемогу України у війні. Він закликав політиків не заважати армії. «Кожен повинен займатися своєю справою. Ми захищаємо Україну, ви дбаєте про її розвиток і не заважаєте нам», – заявив він у березні.