"Хлопчик Боря відмовився від рекордного в Україні хабаря. Хоча й дуже хотілося залишити його собі". Філатов підтвердив, що його намагалися підкупити

«Як особа процесуальна і яка перебуває під підпискою про конфіденційність, я не особливо вдаватимуся в деталі. Розкажу лише про свої мотиви. Нечесно і погано красти у країні, що захлинається від крові…» – пояснив мер Дніпра.

Для побудови успішної держави кожен має докласти особистих зусиль, зокрема борючись із корупцією, написав Філатов.

«Коли мені запропонували хабар, то я спочатку витріщив очі від такого нахабства, а потім потупав у НАБУ, як цього прямо вимагає від чиновників закон «Про запобігання корупції», додав він.

Філатов висловив сподівання, що після цієї історії «будь-які шахраї» перестануть лізти до нього з непристойними пропозиціями, а деякі його підлеглі «все-таки зрозуміють, що, якщо хтось програбується», то мер нікого не прикриватиме.

«Я багато грішив у цьому житті. Але коли на Страшному Суді мене запитають, що я зробив правильного і водночас веселого, то з усмішкою я відповім: «Хлопчик Боря відмовився від рекордного в Україні хабаря в розмірі 22 млн убитих єнотів. Хоча й дуже хотілося залишити його собі». Я знаю точно, що у Господа Бога є почуття гумору», – підсумував мер Дніпра

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02VhwYsywd4DDouWjxDyHcvgYudGjLCS8mswTwmAbKBejDNwvFE71NRBcCD4BidkwGl&id=10000215718

Контекст:

Національне антикорупційне бюро 18 жовтня заявило, що викрило колишнього нардепа на спробі підкупити Філатова. Бюро не назвало імені екснардепа, але з огляду на деталі справи, ідеться про Микитася.

Це не перше провадження щодо Микитася. 2 жовтня 2019 року детективи НАБУ оголосили йому про підозру у справі про заволодіння нерухомістю в Києві, яка належала Нацгвардії. За версією слідства, Нацгвардія і компанія-забудовник уклали угоду про будівництво житлового комплексу на території колишньої військової частини в Києві. За це Нацгвардія мала отримати там 50 квартир і 30 паркомісць. Однак у 20162017 роках сторони уклали додаткові угоди, згідно з якими Нацгвардія відмовилася від квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку на околиці міста. Слідство вважає, що сума збитків, завданих державі внаслідок цього, становить 81,6 млн грн.

Микитася обвинувачують за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (співучасть у привласненні, розтраті майна чи заволодінні ним через зловживання службовим становищем). Загалом у справі фігурує восьмеро людей.

Микитась заявив, що нинішній заступник глави Офісу президента Олег Татаров – автор схем, за якими «забрали» «Укрбуд». Він додав, що Татаров також відігравав особливу роль у ланцюжку з дезінформації перших осіб держави щодо ситуації з «Укрбудом».