"Нас змушують закрити місто": мер Тернополя про локдаун

«Нас змушують закрити місто»: мер Тернополя про локдаун

Мер упевнений, що обласна влада введе в місті карантин з 11 січня. Він додав, що поліція штрафує підприємців, а на директорів шкіл і вчителів збираються відкривати проваджеення.

Міський голова Тернополя Сергій Надал заявив, що поліція масово штрафує підприємців за недотримання карантинних обмежень. На думку мера, влада змушує закрити місто. Про це Надал написав на своїй сторінці в Facebook.

«Нас змушують закрити місто. Центральна влада вкотре не почула думку Тернополя. І, незважаючи на рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, поліція почала масово штрафувати підприємців», — зазначив в соцмережі Надал.

Він додав, що в місті спостерігається зниження захворюваності на коронавірус: «Кількість виявлених хворих 8 січня — 36, 9 січня — 27. Ці показники значно менші, ніж були, наприклад, восени».

За інформацією мера, правоохоронці збираються «виставити кордони біля шкіл», щоб діти не змогли потрапити до навчальних закладів. А на директорів і вчителів будуть відкриті справи.

«Я не відкидаю, що проти членів міської комісії з надзвичайних ситуацій, працівників управлінь можуть також відкрити справи. Це тиск і методи залякування, які використовували ще за часів Януковича. Я хочу заявити, що в Тернополі воювати з поліцією ніхто не буде. Я не маю права ризикувати людьми і містом», — заявив Сергій Надал.

Він додав, що найближчим часом відбудеться екстрене засідання обласної комісії з НС при Тернопільській облдержадміністрації.

«Дуже ймовірно, що вони скасують рішення міської комісії і таки введуть локдаун в Тернополі з 11 січня», — вважає міський голова.

Нагадаємо, раніше міська влада відмовилася вводити карантин у Тернополі. Планувалося продовжити в усіх навчання, а суб’єктам господарювання рекомендували не припиняти свою підприємницьку діяльність.

Від посилення карантину з 8 по 24 січня виступив і мер Черкас.

Коронавірус Єврокомісія не розкриває деталі угод з виробниками вакцин від COVID СюжетВакцини від COVID-19: що треба знати про ризики та побічні ефекти СюжетФальстарт вакцинації: які проблеми виникли у Західній Європі США хочуть прискорити вакцинацію за рахунок зменшення дози У Норвегії посилюють обмеження через коронавірус