Тисячі українців виїжджають з країни — прикордонники

Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net в рамках офіційної партнерської угоди з Deutsche Welle

Тисячі українців виїжджають з країни — прикордонники

За даними Держприкордонслужби, на кордоні України з Польщею наразі перебувають близько 10 тисяч автівок, зі Словаччиною — близько 270 автомобілів, Угорщини — понад 220, Румунії — 1100.

Десятки тисяч українців ввечері п’ятниці, 25 лютого, стоять у чергах на прикордонних пунктах з сусідніми країнами, щоб виїхати з України, повідомляє Державна прикордонна служба України. Так, за їх даними, на кордоні з Польщею на вісьмох пунктах пропуску — загалом близько десяти тисяч автівок, на кордоні зі Словаччиною — близько 270 автомобілів, Угорщиною — понад 220, а Румунією — 1100. Зазначається, що прикордонники докладають усіх можливих зусиль щодо пришвидшення оформлення громадян на виїзд з України.

Українки і українці під час перетину кордону з Угорщиною  

Загалом 19 тисяч українців в’їхали в Румунію через шість прикордонних пунктів пропуску з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, заявив прем’єр-міністр Румунії Ніколае Чука. У розмові з журналістами на прикордонному переході на північному сході Румунії, він також сказав, що близько восьми тисяч з них пройшли через Румунію транзитом на шляху до Болгарії та Угорщини.

Нагадаємо, через запровадження воєнного стану з України забороняється виїжджати чоловікам віком від 18 до 60 років. Водночас Польща оголосила спрощені правила для в’їзду українців, які рятуються від війни.

Чи готова Польща прийняти українських біженців у разі війни?

Читайте Korrespondent.net в Google News Війна Росії з Україною Президент Німеччини закликає Путіна негайно припинити війну в Україні СюжетБанки, технології та Путін: що відомо про санкції за війну Росії проти України СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн У Кельні священника ув’язнили на 12 років за насильство над дітьми СюжетНімецький аналітик: Час обговорювати ризики зіткнення Росії та НАТО