Українські правники об’єдналися проти російської агресії

Українські правники об’єдналися у проти російської агресії. У ці важкі дні кожен намагається бути корисним Україні.

Зокрема Асоціація правників України відкрила гарячу лінію для цивільних з питань порушення прав людини під час війни.

Водночас Іван Ліщина збирає інформацію про постраждалі цивільні об’єкти. Нагадаємо, Іван Ліщина свого часу зібрав усі дані про порушення прав людина з боку військових у Криму. Цю справу розглядає ЄСПЛ.

адвокат Олег Громовой написав інструкцію, як фіксувати злочини російських окупантів (опублікуємо також окремо). Він підтверджує. що співпраціює з Іваном ліщиною у цьому питанні.

Артем Афян, керуючий партнер Juscutum, та блокчейн-спільнота України заявили, що російському капіталу не місце в криптоспільноті. Вони готові надати винагороду за будь-яку інформацію про криптогаманці:

російських та білоруських політиків та їх наближчого оточення, зокрема їхніх представників, довірених осіб та дітей.

«В умовах війни політичні злочинці та їх посіпаки можуть спробувати вивести свої капітали в криптоактиви. Ми будемо їх переслідувати» — заявили в спільноті. Всі їхні криптокапітали будуть марковані, їх цінність буде дорівнювати нулю. Звертайтесь до @ArtemAf

Заклики міжнародної підтримки

Іван Міщенко, суддя ВС, написав відкрите звернення до правників світу та Росії зокрема із закликом публічно висловити свою позицію щодо неприпустимості порушень прав людини та злочинів. які чинить Росія в Україні у ці дні. До звернення може приєднатися будь-який правник, який підтримує його. Текст звернення ми опублікуємо окремо. Його можна буде скопіювати та поширювати.

Gestors Attorneys Association, яка є ексклюзивним представником Employment Law Alliance в Україні, найбільшої мережі юристів в галузі трудового права у світі, на прохання нашого АО, почало добровільний збір коштів на потреби армії на відповідні рахунки Національного банку України.

ELA охоплює понад 3 000 адвокатів, які є експертами у галузі трудового права в більш ніж 170 країнах світу та 50 штатах США.

Багато правників у цей час стали до лав територіальної оборони та захищають Україну зі зброєю в руках.

Слава Україні!

П.С. Ми збираємо ще більше інформації про ініціативи правників, вони будуть також опубліковані окремо.