Джастін Тімберлейк знову зробив пропозицію своїй дружині

Він змінив свою біографію після того, як користувач соцмережі, який, мабуть, не впізнав музиканта, привітав його з тим, що він має дівчину, яка «схожа на Джессіку Біл».

Американська актора, співака та модель Джессіка Біл назвала свого чоловіка — музиканта Джастіна Тімберлейка, «моїм хлопцем». Так вона прокоментувала знімок з поля для гольфу в Instagram.

Завдяки цьому, Біл отримала ще одну пропозицію руки і серця від коханого.

У коментарях 42-річний американський музикант повторив пропозицію: «Я знаю, це звучить шалено, але ти вийдеш за мене заміж?»

Окрім того, Тімберлейк змінив свою біографію після того, як користувач соцмережі, який, мабуть, не впізнав музиканта, привітав його з тим, що він має дівчину, яка «схожа на Джессіку Біл».

Зазначимо, акторка та співак одружилися у 2012 в Італії. Через три роки в зіркової пари народилася перша спільна дитина — син Сайлас Рендалл. Влітку 2022 року Тімберлейк і Біл стали батьками вдруге — у подружжя народився ще один син Фінеас.

А вперше про романтичні стосунки між знаменитостями заговорили ще у 2007. До цього одним із найяскравіших романів Джастіна Тімберлейка стали стосунки з Брітні Спірс.

Нагадаємо, раніше Джастін Тімберлейк став доктором наук.

Джастін Тімберлейк підтвердив, що став батьком вдруге