Харківська суддя після отримання вироку пішла в ЗСУ

На засідання апеляційного суду Панченко не зʼявилася, а її адвокат надав фотокопію витягу з наказу командира військової частини.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зупинила провадження щодо обвинуваченої в хабародавстві голови Харківського адмінсуду Ольги Панченко, оскільки вона пішла служити в ЗСУ. Про це, посилаючись на ухвалу суду, повідомляє Судовий репортер.

Голова Харківського адмінсуду Ольга Панченко була засуджена до 5 років позбавлення волі: її визнали винною в передачі 3000 доларів хабаря судді очолюваного нею суду Олені Заічко за ухвалення потрібного рішення.

Панченко провину не визнала і вирок оскаржила, а доки вирок не набув законної сили, залишалася на свободі.

На засідання апеляційного суду Панченко не зʼявилася, а її адвокат надав фотокопію витягу з наказу командира військової частини, яким засвідчується, що вона зарахована до списків особового складу частини і служить на посаді санітарного інструктора медичного пункту 4-го стрілецького батальйону.

Суд зупинив апеляційне провадження до звільнення Панченко з військової служби.

Нагадаємо, 15 травня було викрито корупційну схему, у якій брало участь керівництво Верховного суду. Зокрема, на хабарі у 2,7 млн доларів спіймали голову суду Всеволода Князєва. Мова йшла про гроші, які передавався від осіб, що виступали з боку бізнесмена Костянтина Жеваго.

Наступного дня Верховний суд звільнив Князєва з посади. НАБУ оголосило йому підозру, а 18 травня суд взяв під варту екс-голову Верховного суду.

Справу про найбільший хабар в історії України передали до суду