Коломойський відмовився давати свідчення у суді Лондона — ПриватБанк

Ігор Коломойський не відвідає перехресний допит на судовому слуханні по суті у Високому суді Лондона 12 червня, стверджує банк.

Колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський відмовився давати свідчення у Високому суді Лондона у справі цієїфанансової установи. Про це повідомила пресслужба державного ПриватБанку у п’ятницю, 26 травня.

Стверджується, що Коломойський «не готовий підтримувати свою лінію захисту проти позову ПриватБанку під час перехресного допиту на майбутньому судовому слуханні по суті у Високому суді, який розпочнеться в понеділок, 12 червня, в Лондоні».

«Крім того, було підтверджено, що жоден зі свідків пана Коломойського також не готовий давати усні свідчення під час слухання по суті», – зазначив держбанк.

У фінустанові нагадали, що слухання по суті стосуватиметься багатомільярдного позову ПриватБанку щодо шахрайства та незаконного привласнення коштів, серед інших, проти Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова, про відмову якого від надання свідчень під час слухання по суті стало відомо на судовому процесуальному слуханні 29 березня.

«Отже, на суді не буде свідків, які давали б фактичні свідчення на користь пана Коломойського та пана Боголюбова», – стверджує ПриватБанк.

За його даними, відповідачі та їхні свідки не пояснили причини відмови від надання свідчень. Банк вважає, що це свідчить про те, що в ексвласників немає адекватної відповіді на твердження ПриватБанку про їхні шахрайські дії.

Нагадаємо, що в лютому 2023 року Верховний суд підтвердив законність націоналізації ПриватБанку. Це рішення унеможливлює повернення банку його колишнім власникам.