Міністерство назвало порушників серед спортсменів при виїзді за кордон

Серед тих хто порушив зобов’язання відомі футболісти, хокеїсти, а також кіберспортсмени.

Міністерство молоді та спорту України опублікувало список спортсменів, які порушили свої зобов’язання щодо виїзду за кордон під час воєнного стану.

До переліку потрапили багато відомих особистостей. Зокрема у списку значаться футболісти Артем Громов (АЕК Ларнака, Кіпр) та Владислав Кулач (Зіря, Азербайджан). Також там присутні члени збірної України з хокею Пилип Пангелов-Юлдашев і Дмитро Німенко.

Є і кіберспортсмени з команди Monte Віктор sdy Оруджев, Володимир Woro2k Велетнюк та Сергій DemQQ Демченко. Крім перерахованої трійці з CS:GO, в даному переліку порушників опинилися представники команди B8 Арсеній cptkurtka023 Деревинський, Денис amster Ляшенко, Михайло OWNER Лимар та Олексій alex666 Ярмощук.

Відзначимо, що в команді Monte вже встигли відреагувати і виступили із заявою щодо списку Міністерства молоді та спорту України.

«Гравці Монте звалили за кордон та не хочуть повертатись? Певно ви уже всі бачили списки “порушників”, серед яких виявились і наші гравці. Ми хочемо роз’яснити ситуацію для вас, аби не виникало ніяких питань.

За спеціальним дозволом Міністерства молоді та спорту України наша команда у складі 3-х гравців та тренера виїхала за кордон до Варшави для підготовки до RMR турніру у Копенгагені. За цим дозволом ми повинні були повернутись на територію України 16 квітня.

Вийшло так, що ми пройшли у наступну стадію Челенджерів і продовжили тренування та підготовку до турніру, а наш тренер Сергій “lmbt” Бежанов повернувся додому по особистим причинам (спойлер: назад йому заборонили виїзд і ми були єдиною командою, яка грала без тренера увесь турнір).

Як ви знаєте, після стадії Челенджерів ми пройшли ще далі і вийшли до стадії Легенд. А далі ще й вийшли до плей-оф і потрапили до топ-8 найкращих команд останнього Мейджору в історії CS:GO.

Відразу після закінчення фіналу турніру, 21 травня, наші гравці Сергій “DemQQ” Демченко та Володимир “Woro2k” Велетнюк повернулись в Україну та 22 травня уже перетнули кордон і зараз перебувають тут.

Віктор “sdy” Оруджев наразі знаходиться у Польщі, адже по форс-мажорним обставинам не зміг вчасно виїхати. За декілька днів після Мейджору, 24 травня, ми уже продовжили грати інший турнір, тому він вимушений був залишитися і дограти його.

За декілька днів Віктор теж повернеться до України, а червні усіх фанатів чекає автограф сесія у Києві, яку ми уже давно запланували і зовсім скоро скажемо точні дати для вас.

Ми прославляли Україну і потрапили до 1/4 фіналу найбільшого турніру. Кричали «Слава Україні» на мільйонну аудиторію. Нагадували про війну у своїх інтерв‘ю. Робили збори на допомогу ЗСУ. І далі продовжуємо робити усе, аби гідно представляти нашу державу.

Просимо вибачення у Міністерства молоді та спорту України, що не повернулись вчасно додому, аби зробити все вищеперераховане можливим. СЛАВА УКРАЇНІ!», — йдеться в заяві.