На Херсонщині заборонили користуватися суднами

Заборона поширюється на всі види плавзасобів – спортивні судна, рибальські, розважальні. Відповідне рішення ухвалили для безпеки судноплавства та громадян.

У Херсонській обласній військовій адміністраціі заборонили вихід і перебування суден та інших плавзасобів на водних обʼєктах. Про це увечері у вівторок, 25 квітня, повідомляється у Telegram-каналі Херсонської ОВА.

Зазначається, що рішення ухвалили для безпеки судноплавства та громадян на водних об’єктах, а також заради мінімізації ризиків диверсій і терористичних загроз у внутрішніх водах.

В ОВА пояснили, що заборона поширюється на всі види плавзасобів – спортивні судна, рибальські, розважальні. Виняток — судна Сил оборони України та фахівців, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Обмеження діятиме до скасування воєнного стану або окремого розпорядження.

Нагадаємо, у звіті за 22 квітня ISW повідомив, що ЗСУ, ймовірно, зайняли позиції на лівому березі Херсонської області на північ від Олешок. Про це свідчать геолокаційні матеріали російських воєнкорів. Тоді у ЗСУ не підтвердили та не спростували інформацію ISW про захоплення українськими силами позицій на лівому березі Херсонської областіА у вівторок у ЗСУ повідомили, що триває зачистка смуги лівобережжя Херсонщини.