Накладено арешт на літак колаборанта-втікача

Директору підприємства заочно повідомлено про підозру у підготовці до колабораційної діяльності, його оголошено в розшук.

На Донеччині суд наклав арешт на літак, що належить на праві власності директору підприємства цивільної авіації. Літак передано в АРМА. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.

«Це літак моделі АН-140-100 2004 року випуску вартістю понад 20 млн грн. За даними слідства, у травні 2022 року директор товариства з обмеженою відповідальністю, яке спеціалізується на наданні послуг цивільної авіації, вирішив налагодити авіабізнес на тимчасово окупованих територіях України. Він запропонував так званому «голові адміністрації м. Маріуполя» створити «авіакомпанію» для здійснення пасажирських і вантажних перевезень. Для цього пообіцяв надати у користування власний літак, який на той час перебував на підконтрольній Україні території. Проте фактично доставити літак окупантам не вдалося», — йдеться у повідомленні.

   

Директору підприємства заочно повідомлено про підозру у підготовці до колабораційної діяльності, його оголошено в розшук.

Тим часом працівники АРМА провели огляд літака й оголосили конкурс на право його його експлуатації. 

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила послушника УПЦ МП, що виправдовував агресію РФ.

Нагадаємо, що в Кропивницькому оголошено вирок двом священникам.