Нічний удар по Києву: у КМВА підбили підсумки

Ворог продовжує використовувати тактику ударів у кілька хвиль, з інтервалами між групами дронов, що атакують.

У ніч проти четверга, 25 травня, війська РФ намагалися вдарити по Києву дронами-каміказдами типу Shahed, але сили ППО знищили всі ворожі повітряні цілі, повідомили у КМВА.

«Ворог вкотре довів, що Київ залишається однією з головних його цілей у цій війні. Після найдовшої паузи в травні, війська РФ знову атакували Київ з повітря. Це вже дванадцятий напад на столицю цього місяця. Під час тривоги, що тривала понад три години, противник, за попередніми даними, застосував дрони Shahed», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ворог продовжує використовувати тактику ударів у кілька хвиль, з інтервалами між групами дронов, що атакують. Таким чином армія противника намагається досягти поставленої мети, у тому числі й виснажити нашу ППО.

Усі виявлені повітряні цілі, що рухалися у напрямку Києва, було знищено силами ППО, ударів по Києву не допущено, підкреслили у КМДА.

Як ми повідомляли, піздно ввечері в середу, 24 травня у Києві та області, а також низці інших областей оголосили повітряну тривогу. 

Нагадаємо, під час нічної атаки на Київ у ніч проти 20 травня, ППО також знищила усі повітряні цілі.