Президент застосував санкції проти латвійської компанії

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО  про застосування санкції щодо компанії  росіянина Royal Pay Europe, зареєстрованої в Латвії. Про це свідчить указ від 12 січня.

Передбачено блокування активів, запобігання виведенню капіталу з України, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, заборону брати участь у приватизації або оренді держмайна та на проведення операцій з цінними паперами. Обмеження запровадили на п’ять років.

Нагадаємо, відмова з боку НБУ у докапіталізації «Мегабанку» Віктора Суботіна пов’язана з репутацією інвестора, яким і виступала Royal Pay Europe, що належить громадянину рф Сергію Кондратенку. Російська «донька» в березні 2021 року втратила ліцензію російського центробанку через проведення розрахунків з нелегальними онлайн-казино та букмекерськими конторами.

Royal Pay є юридичною особою російської 1xBet. А понад 3 млрд гривень, що належать букмекерській конторі, досі перебувають в українських «Кристалбанку »та «Акордбанку».

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии