Росія звинуватила Україну в атаці на розвідувальний корабель

Корабель Іван Хурс нібито охороняв газові трубопроводи Турецький потік та Блакитний потік, стверджують у Москві.

Російський розвідувальний корабель Іван Хурс нібито був атакований у акваторії Чорного моря вранці у середу, 24 травня. З такою заявою виступило Міноборони РФ.

«Сьогодні о 5 годині 30 хвилин Збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати трьома безпілотними швидкохідними катерами корабель Іван Хурс Чорноморського флоту», – заявив офіційний речник Міноборони РФ Ігор Конашенков.

За його версією, корабель нібито охороняв газові трубопроводи Турецький потік та Блакитний потік. Всі безпілотні катери було знищено за 140 км на північний-схід від протоки Босфор, стверджує Конашенков.

Раніше інформація про «атаку» на корабель РФ з’явилася у соцмережах. Українська сторона ніяк не коментувала звинувачення Росії.

Відомо, що російський розвідувальний корабель Іван Хурс входить до складу Чорноморського флоту Росії. Він призначений для ведення радіорозвідки та радіоелектронної боротьби.

Нагадаємо, сьогодні ранку у районі Кримського мосту помітили сильне задимлення. Так званий «глава» Криму Сергій Аксьонов заявив, що міст тимчасово був закритий через «військові навчання».