У Черкасах директор колледжу формально зараховував у студенти військовозобов’язаних

У Черкасах директор коледжу та двоє його підлеглих сприяли ухиленню від призову на військову службу. Про це повідомляє обласна прокуратура.

За даними слідства, підозрювані налагодили злочинну схему систематичного одержання хабарів від чоловіків призовного віку. Вони формально зараховувалися студентами, але участі у навчанні не брали.

На підставі цього користувалися законним правом на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації.  Фігуранти отримували з кожного «студента» близько двох тисяч гривень щомісяця. Кошти передавалися за можливість не відвідувати заняття та невідрахування з закладу освіти через неуспішність. Вік ухилянтів – 21-31 рік.

Директору, бухгалтеру та викладачу  інкриміновано одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК).

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии