У французькому місті з’явилися плакати з Макроном-"Гітлером"

Невідомі скопіювали для плакатів малюнок протестного графіста Lekto, який вперше з’явився як мурал в Авіньйоні.

  В Авіньйоні на півдні Франції з’явилися десятки плакатів, де президент Еммануель Макрон зображений з характерними вусами нацистського диктатора Адольфа Гітлера, повідомляє BFMTV.   Провокативні плакати масово з’явилися на вулицях міста в ніч на четвер, 18 травня. Частину з них розмістили на рекламних стендах без згоди компанії-власника.    Невідомі скопіювали для плакатів малюнок протестного графіста  Lekto, який вперше з’явився як мурал на бетонній стіні, також в Авіньйоні. На ньому автор домалював Макрону вуса, що додають йому схожості з Гітлером, використавши для цього цифри 49.3 — за номером конституційної поправки, яку задіяли Макрон та його уряд для схвалення непопулярної пенсійної реформи без голосування у парламенті. Портрет обрамлений написом «Ні, дякую».

На нових плакатах під портретом Макрона-«Гітлера» розміщений напис дрібнішим шрифтом: «Громадянська непокора стає священним обов’язком, коли держава стає неправовою або корумпованою». 

Нагадаємо, у квітні стріт-арт художник під псевдонімом Lekto, відомий політичними карикатурами, створив в Авіньйоні графіті з Макроном в образі Гітлера. 
  Ведучі у Франції назвали турне Зеленського Європою «гастролями шапіто»