У Міноборони озвучили ситуацію в Бахмуті

Ганна Маляр розповіла, що українські бійці не тільки відбили атаки ворога, але й просунулися вперед на окремих напрямках.

Збройні сили України в четвер, 18 травня, відбили всі атаки на Бахмут. Крім того, на окремих ділянках є просування українських військ. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на своєму Telegram-каналі.

«Противник стягнув у Бахмут більшу частину своїх резервів та значно посилив угруповання. Сьогодні весь день ворог атакував Бахмут. Всі атаки нашими оборонцями відбиті», — розказала вона.

Станом на 19:00, 18 травня, українські військові контролюють південно-західну частину Бахмута, додала чиновниця.

«На околицях на півночі від Бахмута ворог теж атакував. Атаки відбиті. На окремих ділянках є просування наших військ на 500 метрів», — розповіла представниця Міноборони.

У передмісті Бахмута на півдні протягом дня йшли запеклі бої, противник переходив у наступ та намагався повернути втрачені території, однак зазнав втрат та не зміг виконати свої задачі, розповіла вона

«На окремих ділянках наші війська просунулись на один кілометр», — зазначила Маляр.

Нагадаємо, в Міноборони раніше заявили, що за за останні дні ЗСУ звільнили 20 кв. км у передмісті Бахмута. Але російські агресори просуваються у самому місті.

ЗСУ знову просунулися на флангах під Бахмутом