У шести областях частина споживачів залишаються без світла — Міненерго

Знеструмлено населені пункти у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Енергосистема станом на 24 травня 2023 року працює стабільно, однак через ворожі обстріли частина споживачів шести областей залишаються без електропостачання. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики.

Зазначається, що в Донецькій області через бойові дії знеструмлено 14 населених пунктів, без світла залишилися 8,9 тис. споживачів. Після останнього масованого обстрілу знеструмленою залишається шахта. Другу вдалося заживити.

Крім того, внаслідок обстрілів у Запорізькій області знеструмлено чотири населених пункти, а в Сумській без енергопостачання лишилися 2,4 тис. споживачів.

Також залишається без світла частина споживачів у Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Повідомляється, що за добу вдалося повернути світло для майже 22 тисяч споживачів, більшість з яких — абоненти у Донецькій та Запорізькій областях.

В Міненерго додали, що триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації та мережах. Експорт та імпорт електроенергії на поточну добу не планується.

Вчора, 23 травня, повідомлялося, що один з мікрорайонів Херсона залишився без світла внаслідок обстрілу. а раніше без електроенергії залишилася частина Запоріжжя.