Удар по Дніпру: серед поранених двоє дітей

Після ракетного удару по поліклініці чотири людини вважаються безвісти зниклі, зазначив омбудсмен Дмитро Лубінець.

У місті Дніпро внаслідок ракетного удару по поліклініці серед постраждалих двоє дітей – хлопчики 3 і 6 років. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram в п’ятницю, 26 травня 2023 р.

«Серед поранених у Дніпрі – двоє дітей. Хлопчики 3 та 6 років. Обоє шпиталізовані. Лікарі оцінюють їхній стан як середньої тяжкості», – йдеться у повідомленні.

Лисак також проінформував, що госпіталізовано 11 дорослих, з них двоє – у важкому стані.

За його словами, зараз півсотні рятувальників та 17 одиниць техніки приборкують пожежу на місці ракетного удару. Вогонь охопив 1 тис. кв. м ураженого медзакладу. Триповерхівка частково зруйнована.

Все ще вгамовують полум’я й у сусідній будівлі. Його вже вдалося локалізувати. Там тривають пошуки людини, яка може знаходитися під завалами.

А уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що четверо людей вважаються зниклими безвісти після російського удару по медзакладу у Дніпрі.

«Дніпро. Підступний ворог завдав ракетного удару по медичному закладу. Наразі відомо про одну загиблу людину, 16 – поранених. Чотири людини – безвісти зниклі», – заявив омбудсмен.

Раніше в п’ятницю стало відомо, що росіяни завдали ракетного удару по Дніпру, влучивши у поліклініку та ветеринарну клініку. Зразу повідомлялося про загибель одної людини на 15 поранених. Виникла пожежа загальною площею 500 кв.м.