Влада втікла з кількох селищ у Бєлгородській області — ГУР

Операція РДК та ЛСР показали всьому світу, що кремлівський режим виснажений і не може організувати захист своїх кордонів.

Російська влада залишила декілька селищ у Бєлгородській області Росії. Про це в ефірі телеканалу Перший заявив представник ГУР Андрій Юсов.

«Є декілька селищ на прикордонні, з яких фактично відійшла рашистська влада, у принципі там зараз немає влади жодної. Але якщо говорити про діяльність руху опору і російських представників добровольців-повстанців, то вони зараз активно діють, в тому числі, і в столичному регіоні», — заявив Юсов.

При цьому він не уточнили, про які саме населені пункти йдеться.

Юсов додав, що операція РДК та ЛСР показали всьому світу, що «король голий», кремлівський режим виснажений і не може організувати захист своїх кордонів, а тим часом «повстання тільки набирає обертів та масштабів».

Нагадаємо, 22 травня влада Бєлгородської області РФ заявила, що до прикордонного Грайворонського району нібито увійшла «українська диверсійно-розвідувальна група». У трьох селах начебто відбулися бої. У регіоні близько доби діяв режим контртерористичної операції.
  Російській добровольчий корпус та легіон Свобода Росії заявили про початок операції у Бєлгородській області зі звільнення Росії від режиму Володимира Путіна.

Пізніше командир РДК Денис White Rex розповів, що Російський добровольчий корпус та легіон Свобода Росії зайшли в Білгородську область РФ на 42 км углиб, найактивніша фаза їхніх дій позаду, однак операція ще триває.

Нові прориви. Ситуація в Бєлгородській області