За допомогою пристрою TruCam поліцейcькі полювали на водіїв-порушників

Про це розповів прес-офіцер патрульної поліції області Віталій Копистко. Це перший TruCam, який вираховує швидкість руху автомобілів у Чернігові.

На цій ділянці автошляху, що на проспекті Миру у Чернігові,  встановлені знаки, що попереджають про відеофіксацію на дорозі.

Тут поліцейські зупиняють водіїв, які перевищують швидкість. Вираховують їх за допомогою пристрою TruCam.

«Працює він за допомогою посилання лазерного луча, який повертається до TruCam-у і показує швидкість транспортного засобу», — пояснює сержант патрульної поліції Роман Радченко.

«На ділянці від вулиці Кірова у напрямку Гомельської траси. Деякі водії в’їжджаючи у місто не завжди знижують швидкість намагаючись швидше проскочити у місто. Так само і на виїзді. Ділянка практично не має пішохідних переходів, це пряма дорога і водії починають набирати швидкість забуваючи, що вони досі перебувають у межах населеного пункту», — каже Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції області.

Стосовно водіїв -порушників були складені постанови за частиною першою статті 122 КУ про адміністративні право рушення.  Штраф складає 255 гривень.

Якщо пристрій фіксує перевищення допустимої швидкості на 20 кілометрів за годину – водієві загрожує 255 гривень штрафу.

Якщо ж швидкість перевищать на більш ніж 50 кілометрів за годину – штраф становитиме 510 гривень.

Подробиці — у сюжеті журналістки Дар’ї Янушкевич, UA: ЧЕРНІГІВ:

Чернігівщина: події і коментарі