Зеленський розповів деталі сьогоднішнього засідання ставки

Члени ставки детально розглянули темпи оснащення технікою та всім необхідним бригад наступу.

Президент Володимир Зеленський провів 26 травня засідання ставки, де заслухали доповіді про ситуацію на фронті та обговорили оснащення бригад наступу.
«Провів чергове засідання ставки. Про оперативну ситуацію на фронті та за окремими напрямками доповіли командувачі ОСУВів. Члени Ставки детально розглянули темпи оснащення технікою та всім необхідним бригад наступу. Проаналізували перспективи нарощування вітчизняного виробництва дефіцитних боєприпасів», — розповів глава держави у вечірньому зверненні.   Також на засідання обговорили останні повітряні удари ворога та як зробити захист від них більш ефективним.

  «Ми зробимо все можливе, все неможливе, щоб пришвидшити постачання в Україну більшої кількості та якості систем ППО — це буквально щоденне питання для роботи з партнерами», — зазначив Зеленський.

За словами президента, за цей тиждень є значний прогрес і щодо сучасної авіації для України, яка стане ключовим компонентом нашого захисту в повітрі. «Ми рухаємось у модернізації оборони швидше, ніж можна було передбачити ще пів року тому», — підкреслив український лідер.

Нагадаємо, на попередньому засіданні ставки обговорювалась концепція розвитку військової авіації. Зеленський розповів про чергові кроки у зміцненні системи протиповітряної оборони країни.