МАУ покаже фільм-розслідування про авіакатастрофу в Ірані

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» проведе закритий показ фільму — розслідування авіакатастрофи в Ірані 8 січня рейсу PS752 автора Леоніда Канфера.

Про це повідомили у пресслужбі авіакомпанії.

«05 січня 2021 року в Multiplex Atmosfera о 18:00, відбудеться закрита презентація фільму-розслідування. На презентацію запрошені представники Міністерства закордонних справ, Офісу Генерального прокурора України, Міністерства юстиції України, Служби Безпеки України, фонду «Безпечне Небо», співробітники авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, а також інші небайдужі до трагедії рейсу PS752 представники громадянського суспільства», — йдеться у повідомленні.

У МАУ нагадують, що 8 січня 2021 року виповниться рік від дати авіакатастрофи рейсу PS752, що був збитий іранськими воєнними ракетами у небі над Тегераном. На його борту були 176 осіб — 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули.

«Щоб увічнити пам’ять жертв трагедії, а також здійснити спробу знайти відповіді на важкі запитання, автор фільму, Леонід Канфер, провів власне розслідування. Його результати можна побачити у фільмі «Тайна загибелі Ромео». Автор спробував встановити істину щодо того, що ж насправді сталося у небі Ірану, які події цьому передували, який у них міжнародний контекст та наслідки», — додають в МАУ.

Також повідомляється, що Леонід Канфер — воєнний журналіст, автор багатьох документальних фільмів, який живе і працює в Україні з 2015 року.