Україна завдала смертельного удару "руському міру", розпоровши смердюче черево його броньованих колон. Ця потвора може завдати багато горя

Місяць війни. Довгі дні, наповнені кров’ю, важкою працею, сльозами та потом. 720 годин, кожна з яких тягнулася як день, а хвилини – на вагу останнього набою. Час випробувань і чесних відповідей, коли прибирається все штучне і залишається тільки справжнє.

Хто є ми і що для нас є наша країна.

Рано чи пізно приходить час, коли справами необхідно підтвердити слова про вірність, патріотизм, свободу, незалежність.

Своє випробування Україна складає на очах усього світу, коли ранок мільйонів починається з новин про країну, якої «не існувало», і народу, якого «не було».

Так сталося, що сучасна історія світу пишеться зараз вогнем і сталлю в українських степах і лісах. Не ми призначили собі цю місію – перемелювати орди нацистів і їхніх сучасних послідовників – рашистів.

Україна завдала смертельного удару «руському міру», розпоровши смердюче черево його нескінченних броньованих колон. Ця потвора у своїх конвульсіях може завдати ще багато горя і страждань, але мертве ніколи не переможе живе.

Саме зараз через українську кров і біль твориться справжня історія нації і пишеться нова історія.

Реальність, яка стає історією завдяки героїчності і стійкості захисників України, мужності президента України.

Дякую всім, хто на фронті і в тилу, з автоматом або в цеху наближує нашу перемогу!

Ми всі – частка єдиного національного спротиву!

Я гордий належати до української нації і бути частиною великого народу!

Знищимо рашистську гадину!

Слава Україні!

Джерело: Олексій Данілов / Facebook

Блог відображає виключно точку зору автора. Редакція не несе жодної відповідальності за зміст та достовірність матеріалів у цьому розділі.