Ексголову вугільної компанії «Краснолиманська» підозрюють у нанесенні державі збитків на 546 млн гривень

Завдання 336 млн гривень збитків, а також заподіяння шкоди довкіллю на понад 210 млн – в цьому підозрюється колишній в.о. гендиректора ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська».  Про це повідомляє НАБУ.

Як з’ясувало слідство, у листопаді 2015 – січні 2017 року держпідприємство реалізувало приватній компанії-посереднику 756 тис. тонн вугілля за втричі нижчою за ринкову ціною. Надалі компанія-посередник поставила це ж вугілля, але вже за ринковою ціною, ПАТ «Центренерго» (78,289% акцій належать державі). Через цю схему ДП недоотримало потенційний прибуток у розмірі понад 336 млн гривень.

У листопаді 2015 року за відсутності дозвільних документів ДП незаконно видобуло понад 112,5 тис. тонн вугілля. Це завдало шкоду довкіллю на суму понад 210 млн гривень.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии