Концерн Mondelez International внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло виробника солодощів Mondelez International до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє НАЗК.

Зазначається, що компанія є лідером російського ринку кондитерських виробів в категоріях шоколад, шоколадні цукерки та бісквіти, а також посідає друге місце в категорії жувальна гумка та карамельки.

В умовах війни Mondelez не тільки продовжує працювати на ринку рф, а й ефективно просуває свою продукцію в торгових мережах та виводить на ринок новинки.

«За підсумками воєнного 2022 року прибуток російського філіалу Mondelez International склав $339 млн (+303% за рік), виручка – понад 1 млрд  доларов (+38% за рік). Бюджет агресора компанія поповнила на понад 61 млн податків доларів. Це – суха фінансова статистика, яка вимірюється життями українських дітей.

Інтереси компанії, що має річний дохід близько 26 млрд доларів і працює в 160 країнах світу, на російському ринку представляє ТОВ «Мон’дэлис Русь», яка має три заводи.

Після російського вторгнення в Україну співробітники Mondelez в Балтійському регіоні, що охоплює Литву, Латвію та Естонію, надіслали петицію генеральному директору компанії Дірку Ван де Путу з проханням припинити весь бізнес в Росії, на що Mondelez відреагувала формально – оголосила про призупинення нових інвестицій та вкладень у рекламу в росії. Однак, судячи з фінансових показників, російський ринок для компанії залишається перспективним.

Нагадаємо, вже понад 25 провідних компаній світу потрапили до переліку міжнародних спонсорів війни.

0 0 голосаРейтинг статьи Подписаться авторизуйтесьУведомить о новых последующих комментарияхновых ответах на мои комментарии Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт Label {} [+] Имя* Email* Веб-сайт 0 комментариев Межтекстовые ОтзывыПосмотреть все комментарии