РФ відправляє строковиків в Бєлгородську область — ЗМІ

Військові РФ у Бєлгородській області потрапили під обстріл у середині січня, приблизно загинуло п’ятеро строковиків.

РФ почала масово відправляти строковиків в Бєлгородську область на кордон з Україною ще у 2022 році. Вони риють окопи, ховаються в бліндажах від прильотів, частина з них уже загинула. Про це повідомляє видання

Зазначається, що мати одного строковика минулого року дізналася, що його відправлять у бік кордону з Україною, і почала разом з іншими жінками писати скарги в Міноборони РФ, Генпрокуратуру та інші інстанції. Командування Західного військового округу відповіло, що призовники «виконують завдання, спрямовані на посилення та охорону державного кордону» на території Росії і до участі у війні їх не залучають. У відповіді від військової частини було сказано, що призовники перебувають у Бєлгородській області «для виконання такелажних робіт».

Інший строковик вирушив у Бєлгородську область у вересні 2022 року, і запевнив матір, що їх відправляють копати окопи поблизу кордону з Україною. Наступного дня він зателефонував із міста Валуйки (15 км від кордону з Україною — ред.) і майже одразу ж потрапив під обстріл.

Повідомляється, що військові РФ потрапили під обстріл у середині січня, приблизно загинуло п’ятеро строковиків, двох доправили в лікарню з осколковими пораненнями. Солдати приїхали в Бєлгородську область із військової частини в Московській області.

Пізніше в соцмережах представники 1-го мотострілецького полку Таманської дивізії заявили, що «не забудуть братів».

Нагадаємо, бійці Російського добровольчого корпусу (РДК), які допомагають захищати Україну, показали кадри своєї спецоперації в Бєлгородській області.

Пізніше в українській розвідці заявили, що на території Росії створюється «смуга безпеки» для захисту українців.